| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Bobina de Cable RJ45 para Exteriores UTP AWG23 Aisens A135-0751 Cat.6/ 305m/ Impermeable/ Negro | €84.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | Nē |
| Savienotājs 2 | Nē |
| Konektora 1 tips | Nē |
| Konektora 2 tips | Nē |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 300 mm |
| Iepakojuma dziļums | 300 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Iepakojuma svars | 10,7 kg |
| Vienības apjoms | 25200 cm³ |
| Iepakojuma tips | Spole |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 75 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 315 mm |
| Kastes garums (Master) | 315 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 300 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 29767,5 cm³ |