| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
APC APC NetBotz Dry Contact Cable universal sensor for monitoring of potential free contacts of third party manufacturers - NBES0304 | €88.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 4,5 m |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 146 mm |
| Dziļums | 187 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Svars | 150 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 232 mm |
| Iepakojuma augstums | 48 mm |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma garums | 16,4 cm |
| Iepakojuma neto svars | 270 kg |