| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ATEN UTP laitekaapeli siirtää, ääni ja kuva, Cat5e, 305m box, sininen | €907.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma svars | 8,8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 8,8 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 8,8 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 350 mm |
| Kastes garums (Master) | 352 mm |
| Kastes svars (Master) | 9,8 kg |
| Oriģinālās kastes augstums | 190 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |