| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Equip Pro - Bulkkabel - 200 m - SFTP - CAT 7 | €225.03 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 200 m |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Oranžs |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 1000 MHz |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CPR, CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 150 mm |
| Iepakojuma augstums | 360 mm |
| Iepakojuma svars | 11,2 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 7,7 mm |
| Dziļums | 200000 mm |
| Augstums | 7,7 mm |
| Ārējais diametrs | 7,5 mm |
| Svars | 11 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |