| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pollin.de |
Equip 225917 tīkla kabelis Melns 0,5 m Cat5e U/UTP (UTP) | €0.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 8,34 mm |
| Dziļums | 11,7 mm |
| Augstums | 500 mm |
| Svars | 40 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 175 mm |
| Iepakojuma augstums | 275 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |