| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Equip Kabel instalacyjny CAT.6, U/UTP, LSOH, 305m (40146807) | €384.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja materiāls | Cupper |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 250 MHz |
| Sertifikācija | CPR |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 6,4 mm |
| Dziļums | 305000 mm |
| Augstums | 6,4 mm |
| Svars | 8,1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 395 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 395 mm |
| Iepakojuma svars | 8,6 kg |