Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Frekvence | 600 MHz |
| Sertifikācija | ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA-568-B.2 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 7,4 mm |
| Svars | 5,25 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |