| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Equip Kabel instalacyjny Cat6A, U/UTP, LSOH, 305m (401496) | €495.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 1 tips | |
| Konektora 2 tips | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 500 MHz |
| Plug and Play | |
| Papildus informācija | |
| Izolācija ārējais diametrs | 1,02 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Apvalka biezums | 7,1 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Halogēns |