| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
EFB Kabel Cat5e, F/UTP, , 100m (73198U) | €55.42 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Frekvence | 100 MHz |
| Sertifikācija | ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.2, EN 50288 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 6,2 mm |
| Papildus informācija | |
| Klase | cm |