Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 6,4 mm |
| Dziļums | 100000 mm |
| Augstums | 6,4 mm |
| Svars | 2,67 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 270 mm |
| Iepakojuma svars | 2,68 kg |