| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Equip Instal.Kab Cat6 U/UTP 4P23 305.00m gray LSZH | €254.00 |
|
www.photopoint.ee |
Equip Cat.6 U/UTP Installation Cable, LSZH, Solid Copper, 305m | €309.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 1 tips | |
| Konektora 2 tips | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CPR |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 395 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 395 mm |
| Iepakojuma svars | 11,7 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 6,2 mm |
| Dziļums | 305000 mm |
| Augstums | 6,2 mm |
| Svars | 11,2 kg |
| Apvalka biezums | 6,2 mm |
| Papildus informācija | |
| Izolācija ārējais diametrs | 1,03 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Halogēns |