Ražotājs: Equip
Modelis: 605647
EAN: 4015867152553
Equip 605647. Kabeļa garums: 0,5 m, Kabeļa standarts: Cat6a, Kabeļu vairogs: S/FTP (S-STP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 605647 verkkokaapeli Vihreä 0,5 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Frekvence | 500 MHz |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Sertifikācija | ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA 568-C.2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 8,34 mm |
| Dziļums | 11,7 mm |
| Augstums | 500 mm |
| Ārējais diametrs | 6,1 mm |
| Svars | 35 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Halogēns |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 18 g |