Ražotājs: Equip
Modelis: 605830
EAN: 4015867152409
Equip 605830. Kabeļa garums: 1 m, Kabeļa standarts: Cat6a, Kabeļu vairogs: S/FTP (S-STP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Zils |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Savīts |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Frekvence | 500 MHz |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Sertifikācija | UL/CUL, TIA/EIA, 3P |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 8,34 mm |
| Dziļums | 11,7 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Ārējais diametrs | 6,1 mm |
| Svars | 53 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 25 g |