Ražotājs: Equip
Modelis: 705438
EAN: 4015867200308
Equip 705438. Kabeļa garums: 15 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: SF/UTP (S-FTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Datu pārsūtīšanas ātrums: 1000 Mbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Equip Cat.5e SF/UTP Patch Cable, 15m , Blue | €11.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 15 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | SF/UTP (S-FTP) |
| Produkta krāsa | Zils |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Savīts |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Frekvence | 100 MHz |
| Sertifikācija | TIA/EIA, GHMT |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 8,34 mm |
| Dziļums | 11,7 mm |
| Augstums | 15000 mm |
| Ārējais diametrs | 5,3 mm |
| Svars | 417 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 260 mm |
| Iepakojuma svars | 265 g |