| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Installationskabel equip SF/UTP Cat6 100.00m grau | €69.41 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | SF/UTP (S-FTP) |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Frekvence | 250 MHz |
| Sertifikācija | ISO/IEC 11801, EN 50173 |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 7,2 mm |
| Svars | 5,25 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |