Ražotājs: Intellinet
Modelis: 336628
EAN: 0766623336628
Intellinet 336628. Kabeļa garums: 1,5 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 336628 tīkla kabelis Pelēks 1,5 m Cat5e U/UTP (UTP) | €3.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| Frekvence | 350 MHz |
| Kabeļa apvalks bez izciļņa | |
| Sertifikācija | EIA/TIA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 56 g |