Ražotājs: Intellinet
Modelis: 341998
EAN: 0132018543054
Intellinet 341998. Kabeļa garums: 7,5 m, Kabeļa standarts: Cat6, Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
UTP priključni kabel C6 RJ45 7m | €8.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 7,5 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Papildus informācija | |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |