Ražotājs: StarTech.com
Modelis: RUSB2AC1MW
EAN: 0065030886659
StarTech.com RUSB2AC1MW. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com RUSB2AC1MW USB-kaapeli 1 m USB 2.0 USB A USB C Valkoinen | €19.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 32/22 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Termoplastiska elastomēra (TPE) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | REACH, CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 17 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 25 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 385 mm |
| Kastes garums (Master) | 430 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 295 mm |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |