Ražotājs: Intellinet
Modelis: 337892
EAN: 0766623337892
Intellinet Cat5e, 305m. Kabeļa garums: 305 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: F/UTP (FTP), Konektora kontaktu apvalks: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Intellinet Network Solutions , 26 AWG, 305 m, w pom | €24.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | Nē |
| Savienotājs 2 | Nē |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Konektora vairogs | Jā |
| Konektora vairoga materiāls | Alumīnijs |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Frekvence | 350 MHz |
| Sertifikācija | UL |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 9,7 kg |