Ražotājs: Intellinet
Modelis: 318952
EAN: 0132018547403
Intellinet Cat5e UTP, 1m. Kabeļa garums: 1 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
UTP priključni kabel C5e RJ45 1m, rdeč, Intellinet 318952 | €0.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| Frekvence | 350 MHz |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Kabeļa apvalks bez izciļņa | |
| Sertifikācija | EIA/TIA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 39 g |