Ražotājs: Intellinet
Modelis: 336741
EAN: 0766623336741
Intellinet RJ-45 M/M, 20m. Kabeļa garums: 20 m, Kabeļa standarts: Cat6, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 6 UTP, 20m (336741) | €17.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 20 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Kabeļa apvalks bez izciļņa | |
| Sertifikācija | EIA/TIA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 641 g |
| Papildus informācija | |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |