Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 50 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet |
| AWG vada izmērs | 27 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Frekvence | 500 MHz |
| Liekuma rādiuss (min.) | 7,2 cm |
| Nominālais pastiprinājums | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Sertifikācija | UL |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 75 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 6 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, REACH, RoHS |