| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Cable de Red RJ45 UTP Nanocable 10.20.0407 Cat.6/ 7m/ Gris | €7.85 |
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.20.0407 tīkla kabelis Pelēks 7 m Cat6 U/UTP (UTP) | €8.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 7 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | ANSI/TIA/EIA 568-B-1, CAT6, ISO/IEC 11801 CLASE E, CENELEC EN 50173-1, IEC 61156-5, CENELEC EN 50288-6-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-6-2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 260 g |
| Vienības apjoms | 690 cm³ |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma masa | 0,26 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 1500 pcs |
| Kastes svars (Master) | 13 kg |
| Daudzums Master kastē | 50 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 34500 cm³ |