Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 1 tips | |
| Konektora 2 tips | |
| Jakas materiāls | Polietilēna (PE) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Sertifikācija | ANSI / TIA / EIA 568-B-1, CAT6, ISO / IEC 11801 CLASE E (2nd Edición), CENELEC EN 50173-1, IEC 61156-5, CENELEC EN 50288-6-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-6-2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 380 mm |
| Iepakojuma dziļums | 390 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Iepakojuma svars | 11,2 kg |
| Vienības apjoms | 44772 cm³ |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 40 pcs |
| Kastes svars (Master) | 23 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 89500 cm³ |