Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.20.1302
EAN: 8433281004214
Nanocable 10.20.1302. Kabeļa garums: 2 m, Kabeļa standarts: Cat6, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Varš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.20.1302 tīkla kabelis Pelēks 2 m Cat6 U/UTP (UTP) | €4.30 |
|
www.gangaelectronica.es |
Cable de Red RJ45 UTP Nanocable 10.20.1302 Cat.6/ 2m/ Gris | €5.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Varš |
| Kabeļu klase | E |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Sertifikācija | ANSI/TIA/EIA 568-B-1, CAT6, ISO/IEC 11801 CLASE E, CENELEC EN 50173-1, IEC 61156-5, CENELEC EN 50288-6-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-6-2. |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 75 g |
| Vienības apjoms | 345 cm³ |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 100 pcs |
| Kastes svars (Master) | 8 kg |
| Daudzums Master kastē | 3000 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 30000 cm³ |