| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.20.1700-100 tīkla kabelis Oranžs 100 m Cat7 SF/UTP (S-FTP) | €77.54 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Kabeļu vairogs | SF/UTP (S-FTP) |
| Produkta krāsa | Oranžs |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 1 tips | |
| Konektora 2 tips | |
| Vadītāja materiāls | Bezskābekļa varš |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet, Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3 |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 600 MHz |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Sertifikācija | ISO/IEC 11801:2002 Category7/ClassF, EN50575:2014+A1:2016, EN50173, EN50288-4-1, IEC61156-5 CPR compliant (EU 305/2011) Class DCA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 280 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Iepakojuma svars | 5,8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, REACH, RoHS |
| Nesatur | Halogēns |