Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 15 m |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Kabeļu vairogs | SF/UTP (S-FTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Vadītāja materiāls | Bezskābekļa varš |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet, Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Frekvence | 600 MHz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 280 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 215 mm |
| Iepakojuma svars | 540 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Halogēns |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |