| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.20.1803-W tīkla kabelis Balts 3 m Cat6a U/UTP (UTP) | €7.08 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Kabeļu klase | E |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Frekvence | 500 MHz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 114 g |
| Iepakojuma tips | Soma |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Nesatur | Halogēns |