Ražotājs: Schneider Electric
Modelis: VDIP184646020
EAN: 3606480449031
Schneider Electric 2m F/UTP Cat6 Cable. Kabeļa garums: 2 m, Kabeļa standarts: Cat6, Kabeļu vairogs: F/UTP (FTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Schneider Electric 2m F/UTP Cat6 Cable tīkla kabelis Pelēks F/UTP (FTP) | €4.84 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Papildus informācija | |
| Materiāls | Varš, Polietilēns |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |