Ražotājs: Schneider Electric
Modelis: VDICC63X218
EAN: 3606481320261
Schneider Electric VDICC63X218. Kabeļa garums: 500 m, Kabeļa standarts: Cat6a, Kabeļu vairogs: F/UTP (FTP)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Schneider Electric VDICC63X218 tīkla kabelis Zils 500 m Cat6a F/UTP (FTP) | €1406.68 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 500 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Zils |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 7,9 mm |
| Svars | 58 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |