Ražotājs: Schneider Electric
Modelis: VDIP185X46100
EAN: 3606480449116
Schneider Electric VDIP185X46100. Kabeļa garums: 10 m, Kabeļa standarts: Cat6a, Kabeļu vairogs: S/FTP (S-STP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Schneider Electric VDIP185X46100 tīkla kabelis Pelēks 10 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €17.77 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 10 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Jakas materiāls | Polietilēna (PE) |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| Frekvence | 550 MHz |
| Sertifikācija | ISO/IEC 11801:2011 Ed.2.2 EN 50173 Ed.3 EIA/TIA-568-C.2 IEC 61935-2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |