Ražotājs: StarTech.com
Modelis: WIR5ECMRWH
EAN: 0065030851602
StarTech.com WIR5ECMRWH. Kabeļa garums: 304,9 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Datu pārsūtīšanas ātrums: 1000 Mbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com 1000 ft Bulk Roll of White CMR Cat5e Solid UTP Riser Cable - Cat 5e Riser Cable - Cat.5e CMR Ethernet Cable - 24 AWG - White (WIR5ECMRWH) | €225.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 304,9 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienotājs 1 | Nē |
| Savienotājs 2 | Nē |
| Konektora 1 tips | Nē |
| Konektora 2 tips | Nē |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļu novērtējums | CMR |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet interfeisa tips | Ātrais Ethernet |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Frekvence | 350 MHz |
| Plug and Play | Jā |
| Sertifikācija | TAA, UL, CE, REACH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 352 mm |
| Iepakojuma dziļums | 353 mm |
| Iepakojuma augstums | 227 mm |
| Iepakojuma svars | 9,9 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 8,9 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |