Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | Nē |
| Savienotājs 2 | Nē |
| Konektora 1 tips | Nē |
| Konektora 2 tips | Nē |
| Konektora vairogs | Jā |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļu klase | Ea |
| Kabeļa šķiedras klase | Eca |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 500 MHz |
| Plug and Play | Jā |
| Sertifikācija | CE, RoHS, EN 50575:2014 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 17,9 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 1 gads(i) |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |