| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Techly ITP-C6U-RI networking cable Grey 305 m Cat6 U/UTP (UTP) | €188.69 |
|
eltek.lv |
Techly Kabel instalacyjny skrętka, UTP, Cat6, drut, 305m, (305540) | €422.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Vītā pāra savienojuma veids | 4x2 |
| Kabeļa šķiedras klase | Eca |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 250 MHz |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 13,9 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 1 gads(i) |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |