Ražotājs: Ugreen
Modelis: 11276
EAN: 6957303882762
Ugreen 11276. Kabeļa garums: 1,5 m, Kabeļa standarts: Cat7, Kabeļu vairogs: U/FTP (STP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Ugreen UGREEN NW106 Ethernet RJ45 plokščias tinklo kabelis, Cat.7, STP, 1,5 m (juodas) | €4.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Kabeļu vairogs | U/FTP (STP) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Plakans |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Frekvence | 600 MHz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 2,31 mm |