| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 WHITE CAT7 SFTP CABLE3M 10FT WHITE CAT7 SFTP CABLE | €2.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Kabeļu vairogs | SF/UTP (S-FTP) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Sertifikācija | CE, RoHS, TIA/EIA 568 C.2, UL, ISO/IEC 11801, WEEE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 0,1 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 6 mm |
| Svars | 30 g |