| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Võrguadapter iggual IGG317693 | €12.99 |
|
www.efecto2000.es |
iggual IGG317693 tīkla karte Ethernet 1000 Mbit/s | €13.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Interfeiss | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB savienotāja tips | Taisni |
| Dizains | |
| Iekšējs | |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Tīklošana | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000BaseT(X) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 61 mm |
| Dziļums | 24 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Svars | 25 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |