Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Iekšējs | |
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | PCI Express |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP+ |
| PCI versija | 3.0 |
| Tīklošana | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Maksimālā darbības distance | 7 m |
| Papildus informācija | |
| Kabeļa tips | SFP+ Direct Attached Twinaxial Cabling up to 7m |
| Produkta veids | Network Interface Card |
| Intel® Virtualization Technology for Connectivity (VT-c) | |
| Kronšteina augstums | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A991 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | NA |
| Intel® Data Direct I/O Technology | |
| Intel® Ethernet Power Management | |
| iWARP/RDMA | |
| Interfeisa tips | PCIe v3.0 (8.0 GT/s) |
| Kabeļu tips | SFP+ Direct Attached Twinaxial Cabling up to 7m |
| Intel® Virtual Machine Device Queues (VMDq) | |
| PCI-SIG* SR-IOV spējīgs | |
| Mikroshēmas pakojums QoS un datplūsmas vadība | |
| Intelligent Offloads | |
| Speed & slot width | 8.0 GT/s, x8 Lane |
| Intel® Flexible Port Partitioning | |
| Mērķa tirgus | Artificial Intelligence, High Performance Computing |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | https://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/ethernet-network-adapter-x722-product-brief.pdf |
| Tīkla interfeisa kartes veids | Server |
| Statuss | Launched |
| Pēdējās izmaiņas | 66155742 |
| Tīkla interfeisa kartes kabelis | Copper |
| Uzglabāšana Over Ethernet | iSCSI, NFS |
| Izlaides datums | Q4'18 |
| Izstrādājumu saime | 10/25/40 Gigabit Ethernet Adapters |
| Izstrādājumu sērija | 700 Series Network Adapters (up to 40GbE) |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8517620090 |
| Sistēmas prasības | |
| Saderīgās operētājsistēmas | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000025890/network-and-i-o/ethernet-products.html |