| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Manhattan 153300 tīkla karte Ethernet | €33.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Interfeiss | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE RoHS FCC |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3x |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 34 g |
| Papildus informācija | |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 32 - 104 °F |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kabeļa garums | 0,19 m |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 55 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |