Ražotājs: NETGEAR
Modelis: A6210-100PES
EAN: 0606449103328
NETGEAR AC1200 WLAN 867 Mbit/s tīkla karte ir ideāla risinājums jūsu ierīces bezvadu savienojamības uzlabošanai. Šīs kartes bezvadu savienojamība nodrošina nevainojamu darbību, izmantojot USB 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) interfeisu. Karte atbalsta divkārša frekvenču joslā esošu Wi-Fi 4 (802.11n) standartu un ir saderīga ar IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g un IEEE 802.11n tīklošanas standartiem.
Tīkla karte nodrošina maksimālo datu pārraides ātrumu līdz 867 Mbit/s, kas ļauj baudīt ātru interneta piekļuvi, straumēšanu, spēļu spēlēšanu un pārlūkošanu.
Šī tīkla karte atbalsta gan 2,4 GHz, gan 5 GHz frekvenču diapazonus, kas ļauj pievienoties plašam bezvadu tīklu klāstam. Antena ir ārēja, nodrošinot labāko signāla stiprumu, un tā ir noņemama, ja jūs dodat priekšroku citai antenai. Karte ir viegla un kompakta, sverot tikai 28 g un mērot 14,4 mm x 31,4 mm x 93 mm, tāpēc to var viegli pārvietot.
NETGEAR AC1200 WLAN tīkla karte ir ļoti viegli uzstādāma, un tā piegādāta ar ātru uzstādīšanas vadību, kas palīdzēs jums sākt darbu ar karti. Karte ir arī USB barošanā un nesanāks nepieciešamība meklēt citas strāvas avotu.
Šī tīkla karte, izmantojot USB kabeli, ko pievienojat pierakstītajai ierīcei, ir saderīga ar lielāko daļu Windows operētājsistēmām, tostarp Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista un Windows XP.
Kopumā NETGEAR AC1200 WLAN 867 Mbit/s tīkla karte ir lielisks papildinājums jebkurai ierīcei, kas vēlas uzlabot savu bezvadu savienojamību. Tās lieliskā saderība, ātrs datu pārraides ātrums, ārējā antena un USB barošana padara to par lielisku izvēli ikvienam, kurš vēlas uzticamu bezvadu savienojamību.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| Interfeiss | WLAN |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dizains | |
| Iekšējs | |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Tīklošana | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 867 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvences diapazons | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| WLAN atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 300,867 Mbit/s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 31,4 mm |
| Dziļums | 93 mm |
| Augstums | 14,4 mm |
| Svars | 28 g |
| Papildus informācija | |
| Minimālās sistēmas prasības | Intel Pentium class PC Available USB 1.1, USB 2.0, or USB 3.0 port Microsoft Windows 7, XP, Vista: (32/64-bit) Supports Windows 8 |
| Noņemama(s) antena(s) | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| USB barošana | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |