Ražotājs: StarTech.com
Modelis: PEX10GSFP
EAN: 0065030891295
StarTech.com PEX10GSFP. Iekšējs. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Saimnieka interfeiss: PCI Express, Interfeiss: Šķiedra. Maksimālais datu pārraides ātrums: 20000 Mbit/s. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Saimnieka interfeiss | PCI Express |
| Interfeiss | Šķiedra |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP+ |
| PCI versija | 3.0 |
| Dizains | |
| Iekšējs | |
| Komponente | PC (dators) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Chipset | Aquantia AQC100S |
| Tīklošana | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 20000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x |
| Pilns duplekss | |
| Jumbo rāmji | 9000 |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Šķiedras režīma struktūra | Multi režīms, Viens režīms |
| VLAN tagging | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 18 mm |
| Dziļums | 94 mm |
| Augstums | 121 mm |
| Svars | 55 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas kronšteini iekļauti | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Papildus informācija | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes platums | 310 mm |
| Kastes garums (Master) | 355 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 235 mm |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 145 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Iepakojuma svars | 145 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |