| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Zyxel GLC1440X-55A Iekšējs Ethernet 1000 Mbit/s | €1283.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Interfeiss | Ethernet |
| Šķiedras kanāla pieslēgvieta | 40 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP |
| Dizains | |
| Iekšējs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Aktivitāte, Signalizācija, Link, Jauda, Sistēma |
| Sertifikācija | EN60950-1 IEC60950-1 EN55022 A EN55024 A ETSI 300 386 V1.6.1 ITU-T K.20 |
| Tīklošana | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000 Mbit/s |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 391 mm |
| Dziļums | 258 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Svars | 1,1 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 83 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |