Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: 990-006127-50
EAN: 0767035212197
Allied Telesis AT-x220-52GP-50. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 48. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 104 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1ab, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Saspraudnis: AC barošanas spraudnis. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Allied Telesis AT-x220-52GP-50 Géré L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Connexion Ethernet, supportant l'alimentation vi | €3399.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Elektromagnētiskā savietojamība | EN55022 class A, FCC class A, VCCI class A, |
| Sertifikācija | UL, cUL, UL-EU, UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1 |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Trafika klasifikācija | |
| Konfigurācijas atrašanās vietas iestatījumi (CLI) | |
| ARP pārbaude | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP moduļa slotu skaits | 4 |
| Saspraudnis | AC barošanas spraudnis |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) caurlaidība | |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 48 |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 15 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 740 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 104 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 77,4 miljons pakešu sekundē |
| Latentums (10-100 Mbps) | 35,1 mikrosekunde |
| Latentums (1 Gbps) | 5,5 mikrosekunde |
| Latentums (10 Gbps) | 2,6 mikrosekunde |
| Rindu skaits | 8 |
| Statiskais maršruts | |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu buferatmiņa | 3 MB |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | AMF MIB, SNMP, IEEE 802.1AB, MIB, RIPv2 |
| Maršutēšanas protokols | RIP, RIP-1, RIP-2 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1ab, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-T, 1000BASE-LX, 1000BASE-SX, 1000BASE-T |
| Pilns duplekss | |
| Maršrutēšana uz pieņemtās politikas bāzes | |
| IP maršutēšana | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Linka sakopošana | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Savienotā koka protokols | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Port-based VLAN, Tagged VLAN, VLAN mapping |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 48 W |
| Optiskā šķiedra | |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 100BASE-BX, 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 1000BASE-X, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑ZX |
| Viļņa garums | 1310 nm |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| IPv4 multiraides ieraksti | 16 |
| IPv6 multiraides ieraksti | 16 |
| Multicast Listener Discovery (MLD) izsekošana | MLDv1 and v2 |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client, DHCP snooping, DHCPv6 client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Autentifikācija | Autentifikācijas uz MAC bāzes, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes, Uz tīmekli balstīta autentifikācija |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| SSH/SSL atbalsts | |
| Loop aizsardzība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, EAP, HTTPS, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 441 mm |
| Dziļums | 359 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 5,8 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Karstuma izkliedēšana | 164 BTU/h |
| Darbības rādītāji | |
| Atmiņas tips | DDR-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 128 MB |
| Trokšņu līmenis | 42 dB |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8517.62.0050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 572 mm |
| Iepakojuma dziļums | 520 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma svars | 7,8 kg |