Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: 990-005037-50
EAN: 0767035208381
Allied Telesis AT-x230-18GT-50. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Pilns duplekss. Komutācijas ietilpība: 40 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE.... Statņa montāža, Formas faktors: 1U
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1 UL, cUL, UL-EU RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Trafika klasifikācija | |
| ARP pārbaude | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 16 |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, SDHC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP, Telnet |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4 / IPv6 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Pilns duplekss | |
| Savienotā koka protokols | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Linka sakopošana | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Stacked VLAN, Private VLAN, Tagged VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 18 W |
| Optiskā šķiedra | |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-X, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Datu pārraide | |
| Komutācijas ietilpība | 40 Gbit/s |
| Caurlaide | 26,8 miljons pakešu sekundē |
| Rindu skaits | 8 |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu buferatmiņa | 1,5 MB |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP server, DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Loop aizsardzība | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Autentifikācija | Viesu VLAN, Autentifikācijas uz MAC bāzes, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes |
| Drošības algoritma atbalstīts | 3DES, 802.1x RADIUS, AES, DES, HTTPS, MD5, RSA, SHA-1, SHA-2, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 341 mm |
| Dziļums | 231 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,4 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Karstuma izkliedēšana | 61 BTU/h |
| Darbības rādītāji | |
| Atmiņas tips | DDR-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 64 MB |
| Trokšņu līmenis | 29 dB |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |