Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-GS970M/10PS-R-10
EAN: 0767035211640
Allied Telesis GS970M/10PS. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 10, Konsoles pieslēgvieta: RS-232. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 20 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lüliti Allied Telesis AT-GS970M/10PS-50 | €909.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Drošība | EN60950-1 (TUV), UL 60950-1(cULus), EN60825-1 |
| Elektromagnētiskā savietojamība | EN55024 |
| Sertifikācija | UL, cUL, UL-EU, CE |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Trafika klasifikācija | |
| ARP pārbaude | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 10 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Fast Ethernet (kapara) portu skaits | 8 |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RS-232 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 124 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 20 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 14,9 miljons pakešu sekundē |
| Latentums (1 Gbps) | 3,4 mikrosekunde |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu buferatmiņa | 1,5 MB |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Pilns duplekss | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Linka sakopošana | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Private VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN skaits | 2048 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 2.4 A |
| Enerģija patēriņš | 16 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 180 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP snooping, DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| SSH/SSL atbalsts | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Loop aizsardzība | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, 802.1x RADIUS, AES, DES, MD5, PEAP, RSA, SHA-1, SHA-2, SSL/TLS, TTLS |
| Autentifikācija | Viesu VLAN, Autentifikācijas uz MAC bāzes, Uz tīmekli balstīta autentifikācija |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 210 mm |
| Dziļums | 275 mm |
| Augstums | 42,5 mm |
| Svars | 2,1 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 4000 m |
| Karstuma izkliedēšana | 55 BTU/h |
| Darbības rādītāji | |
| Atmiņas tips | DDR-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 64 MB |
| Trokšņu līmenis | 33 dB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 430 mm |
| Iepakojuma dziļums | 360 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma svars | 3,45 kg |