Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: 990-005793-50
EAN: 0767035211329
Allied Telesis GS970M. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 56 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1x, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| ARP pārbaude | |
| Sistēmas notikumu žurnāls | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portu daudzums | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 24 |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 12 |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 370 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 56 Gbit/s |
| Caurlaide | 41,7 miljons pakešu sekundē |
| Latentums (10-100 Mbps) | 8,6 mikrosekunde |
| Latentums (1 Gbps) | 4,3 mikrosekunde |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu buferatmiņa | 1,5 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1x, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Linka sakopošana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Private VLAN, Tagged VLAN, Protocol-based VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN skaits | 2048 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 520 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP server, DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-256 |
| SSH/SSL atbalsts | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Autentifikācija | Autentifikācijas uz MAC bāzes, Uz tīmekli balstīta autentifikācija |
| Loop aizsardzība | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 4000 m |
| Karstuma izkliedēšana | 303 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 4,7 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Atmiņas tips | DDR-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 64 MB |
| Trokšņu līmenis | 42 dB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 530 mm |
| Iepakojuma dziļums | 430 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma svars | 6,35 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |