Ražotājs: ASUS
Modelis: 90IG0680-BO3R00
EAN: 4718017314039
ASUS GX-U1051. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 5. Adrešu tabulas izmērs: 4000 ieraksti. Tīkla standarts: IEEE 802.1p, IEEE 802.3x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS GX-U1051 Vadīts Gigabit Ethernet (10/100/1000) Melns | €47.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Jauda, Ātrums |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 4000 ieraksti |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 9000 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1p, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Automātiska vienošanās | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Līdzstrāvas |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 121 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 26 mm |
| Svars | 229 g |
| Darbības rādītāji | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |