Ražotājs: ATEN
Modelis: ES0152P-AX-G
EAN: 4719264648441
ATEN ES0152P-AX-G. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 48, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Komutācijas ietilpība: 176 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1w, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Power over Ethernet (PoE)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN ES0152P-AX-G tīkla pārslēgs Vadīts L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Melns | €2672.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 48 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 740 W |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1w, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G atbalsta | |
| Savienotā koka protokols | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Datu pārraide | |
| Komutācijas ietilpība | 176 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 130,95 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10240 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma platums | 470 mm |
| Iepakojuma dziļums | 534 mm |
| Iepakojuma augstums | 138 mm |
| Iepakojuma svars | 6,82 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 442 mm |
| Dziļums | 375 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 5,93 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Drošība | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 11,9 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 488 mm |
| Kastes garums (Master) | 551 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes augstums | 312 mm |
| Kastes svars (Master) | 15,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |