Ražotājs: D-Link
Modelis: DBS-2000-28
EAN: 0790069442957
D-Link DBS-2000-28. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Komutācijas ietilpība: 56 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3ad. Statņa montāža
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portu daudzums | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ad |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Linka sakopošana | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Savienotā koka protokols | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 17,32 W |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 500 MHz |
| Atmiņas tips | DDR3-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 32 MB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 992594 h |
| Datu pārraide | |
| Komutācijas ietilpība | 56 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 41,7 miljons pakešu sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 4,1 MB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,15 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 1500 m |
| Karstuma izkliedēšana | 59,09 BTU/h |
| Drošība | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2 |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes platums | 120 cm |
| Transportējamās kastes platums | 38,1 cm |
| Transportējamās kastes garums | 51 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 29,2 cm |
| Transportējamās kastes svars | 16,4 kg |
| Paletes garums | 110 cm |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 15,5 kg |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 190,2 cm |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 413,3 kg |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 180 pcs |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 36 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 610,8 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 131,8 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 120 pcs |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 24 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 492 mm |
| Iepakojuma augstums | 72 mm |
| Iepakojuma svars | 3,11 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |