Ražotājs: D-Link
Modelis: DBS-2000-28MP/E
EAN: 0790069471247
D-Link DBS-2000-28MP/E. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 56 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DBS-2000-28MP/E verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet -tuki Harmaa | €1059.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portu daudzums | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 370 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 56 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 41,7 miljons pakešu sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 4,1 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Savienotā koka protokols | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Linka sakopošana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | DC/PoE |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 446,1 W |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 500 MHz |
| Atmiņas tips | DDR3-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 32 MB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 277967 h |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 1500 m |
| Karstuma izkliedēšana | 1521,99 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 3,94 kg |
| Drošība | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2 |
| Tehniskās detaļas | |
| Transportējamās kastes augstums | 39,3 cm |
| Transportējamās kastes garums | 53,9 cm |
| Transportējamās kastes platums | 29,5 cm |
| Paletes garums | 110 cm |
| Paletes platums | 120 cm |
| Transportējamās kastes svars | 16,2 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 3 pcs |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,1 m |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 120 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 15,4 kg |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 40 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 670 kg |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 409,5 kg |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 24 pcs |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 72 pcs |
| Paletes svars (aviotransportam) | 131,4 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 365 mm |
| Iepakojuma dziļums | 521 mm |
| Iepakojuma augstums | 92 mm |
| Iepakojuma svars | 5,13 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |